Bertiny lázně Třeboň s. r. o. - Lázně Třeboň

Lázeňské pobyty - hlavní stránka
Lázně Třeboň » Bertiny lázně Třeboň s. r. o.
Ceny pobytů 10. leden - 20. prosinec 2013

BERTINY LÁZNĚ TŘEBOŇ s. r. o.

  • 24hodinová zdravotní služba
  • víceúčelový rehabilitační bazén s whirlpoolem
  • sport park - tenis, squash, bowling, fitness, volejbalový kurt, stolní tenis, pétanque
  • k léčení se využívá vyhlášený přírodní zdroj - slatina

Bertiny Lázně Bertiny Lázně Bertiny Lázně

Budova Bertiných lázní leží v těsné blízkosti městské památkové rezervace a Zlaté stoky, které patří do ekologicky atraktivního území chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.

Bertiny lázně byly založeny během druhé polovině 19. století, v roce 1883 zde podstoupili lázeňskou léčbu první pacienti. K léčení je využívána místní slatina - přírodní zdroj, jehož blahodárné účinky na lidské zdraví proslavily tyto lázně. Léčí se zde především bolesti páteře a kloubů, pooperační a poúrazové stavy a revmatická onemocnění.

Hosté jsou ubytováni v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených sprchou a WC, televizí, telefonem a lednicí. Na přání je možné zajistit ubytování v pokojích s klimatizací (dvoulůžkové pokoje I. A kategorie a apartmány I. A kategorie), jejich cena je výrazně vyšší než u pokojů uvedených ve stálé nabídce.

Klienti Bertiných lázní mohou využít také bazén s whirlpoolem, saunou a párou a fitness centrum.

Zajímavým a zábavným doplňkem lázeňského pobytu jsou akce pořádané pro hosty na letní terase Pergole, která je zasazena do krásné třeboňské přírody nedaleko Bertiných lázní. Je zde k dispozici taneční parket, občerstvení a možnost přípravy specialit na rožni, otevřeném ohništi a v udírně.

Součástí lázeňského komplexu jsou Restaurace Adéla, Terasa bar a Lázeňská kavárna. Vaši přízeň si jistě získají zdejší speciality domácí kuchyně, lázeňský bylinný likér Aubertovka a brusinková vodka Brusinka.

Hostům Bertiných lázní se nabízí také další možnosti pro využití volného času: tenisová hala s povrchem z umělé trávy (v letním období odkrytá), antukový kurt na tenis a volejbal, pétanque, stolní tenis, squash, sportovní rybolov, myslivecké akce, jízda na koni, veslování a cyklistika.

Další služby: možnost připojení k internetu ve společných prostorách lázní, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra a solárium.

Parkování je možné na kamerami střeženém parkovišti se závorovým systémem. Je zde omezený počet zastřešených parkovacích míst (cena 75 Kč/den, je třeba rezervovat předem), zbytek parkovacích míst je nezastřešených (cena 45 Kč/den). Parkovné není zahrnuto v ceně pobytu.

UBYTOVÁNÍ: BERTINY LÁZNĚ TŘEBOŇ s. r. o.
STRAVOVÁNÍ: BERTINY LÁZNĚ TŘEBOŇ s. r. o.
LÁZEŇSKÉ PROCEDURY: BERTINY LÁZNĚ TŘEBOŇ s. r. o.

Bertiny lázně Třeboň
DOPORUČUJEME: Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka
design: www.svetnica.cz | odkazy
Vytištěno z www.lazenskepobyty.cz