Praha - Klinika GHC

Lázeňské pobyty - hlavní stránka
Ceny pobytů 3. leden - 20. prosinec 2011

KLINIKA GHC - PRAHA

Klinika GHC - Praha je právem označována jako přední soukromé zdravotnické zařízení, které nabízí komplexní zdravotní služby jak domácím, tak i zahraničním klientům. Výhodou je umístění kliniky přímo v centru Prahy, 200 m od Václavského náměstí.

Pro hosty je připraveno ubytování v luxusních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC a satelitní TV. K příjemné atmosféře celé kliniky zcela jistě přispívá i recepce, kde Vás přivítá milý personál. Můžete zde relaxovat v pohodlných křeslech za uklidňujícího zvuku fontánky a pohledu na stromy a květiny připomínající deštný prales.

V ceně programu je bohatá snídaně dle vlastního výběru z jídelního lístku, která je klientům servírována přímo na pokoji. Samozřejmostí je i možnost objednání obědů a večeří.

Klinika GHC - Praha hojně využívá při poskytování služeb zkušeností ze zahraničí, zejména z USA. Operační sály splňují nejnáročnější požadavky pro všechny prováděné výkony. Klienti zde mohou podstoupit zákroky plastické chirurgie od liposukce, modelace či zvětšení prsů, face liftu až po autotransplantaci vlasů. Z estetické medicíny je nutno dále zmínit stomatologii vč. bělení zubů a stomatochirurgii (zubní implantáty). V současné době je rovněž velký zájem o dermatologii (vyhlazení vrásek - Botox, výplňové materiály). K hýčkání klientů na GHC přispěje i rehabilitace na rozsáhlém fyzioterapeutickém oddělení, kosmetický a kadeřnický salon, manikúra či pedikúra.

V případě čerpání programu však lze po dohodě s recepcí pobyt prodloužit až do ukončení poslední procedury.

Parkování je pro klienty zajištěno přímo v budově kliniky nebo v přilehlém parkingu (parkovné 200 Kč/den není zahrnuto v ceně pobytu). Parkování do 120 minut je pro klienty kliniky zdarma.

UBYTOVÁNÍ: Klinika GHC - Praha
STRAVOVÁNÍ: Klinika GHC - Praha
LÁZEŇSKÉ PROCEDURY: Klinika GHC - Praha

Klinika GHC - Praha
DOPORUČUJEME: Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka
design: www.svetnica.cz | odkazy
Vytištěno z www.lazenskepobyty.cz