Tatranská Štrba - Clubhotel Nezábudka ***

Lázeňské pobyty - hlavní stránka
Ceny pobytů 28. 11. 2010 - 22. 12. 2011

Obec Tatranská Štrba je známa především svou nejvýše položenou rychlíkovou železniční stanicí na Slovensku. Je dobrým výchozím turistickým bodem nejen k nedalekému Štrbskému Plesu.

Tatranská Štrba

Před příchodem železnice se většina obyvatel živila zemědělstvím, chovem dobytka a ovcí nebo výrobou dřevěného uhlí. Po postavení železnice spojující Košice s Bohumínem, jež dopravila mnoho nových turistů, našli místní obyvatelé uplatnění i v cestovním ruchu.

CLUBHOTEL NEZÁBUDKA ***

Clubhotel Nezábudka ***

Clubhotel Nezábudka *** je situovaný v tichém prostředí Vysokých Tater. Poskytuje kompletní ubytovací, stravovací a doplňkové služby. Jedinečnou polohou na úpatí Vysokých Tater je ideálním místem na prožití krásných chvil v tatranské přírodě.

Hostům jsou k dispozici zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány s celkovou kapacitou 70 lůžek. Stylově a barevně sladěné pokoje jsou vybaveny TV, rádiem, telefonem, minibarem, trezorem, balkónem, županem, WC a koupelnou se sprchou. Apartmány jsou vybaveny koupelnou s vanou. V celém hotelu je dostupné připojení na internet přes WIFI síť.

Stravování formou bufetu probíhá v hotelové restauraci s širokou nabídkou slovenské a mezinárodní kuchyně. Dalšími možnostmi příjemného posezení je Lobby bar s rozmanitou nabídkou nápojů a billiardem, venkovní zahradní krb s přístřeškem nebo pravá slovenská koliba zařízena v tradičním stylu, ve které jsou hotelovým hostům 1x za týden podávány večeře.

K osvěžení a odpočinku slouží hotelový bazén s protiproudem (10 x 4 m), s odpočinkovým prostorem a lehátky, saunový svět (pekelná, bylinková a parní sauna), Tatranská louka (infrasolárium), masáže, zábaly, kosmetika, koupele, vířivka nebo ruská sauna "Dačka".

Pro milovníky cykloturistiky je k dispozici půjčovna kol, kde Vám zároveň nabídnou možnosti cyklovýletů. Přímo u hotelu se nachází tenisový kurt s večerním osvětlením.

Pokoje jsou hostům k dispozici v den příjezdu od 14.00 hod. a v den odjezdu do 10.00 hod.

Parkování je možné za poplatek na hotelovém parkovišti (není zahrnuto v ceně pobytu).

Místní poplatek (1 €/osoba/noc) není zahrnut v ceně pobytu. Klienti jej hradí při příjezdu na recepci v hotelu.

UBYTOVÁNÍ: CLUBHOTEL NEZÁBUDKA ***
STRAVOVÁNÍ: CLUBHOTEL NEZÁBUDKA ***
WELLNESS PROCEDURY: CLUBHOTEL NEZÁBUDKA ***

Clubhotel Nezábudka ***
DOPORUČUJEME: Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka Naše aktuální nabídka
design: www.svetnica.cz | odkazy
Vytištěno z www.lazenskepobyty.cz